Володимир Бандуров

Володимир Бандуров піклується про здоров’я малюків свого округу

2019 > Март > 04

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Свій робочий тиждень народний депутат Володимир Бандуров розпочав на території 79-го виборчого округу – проводить наради з керівництвом районів, зустрічається з громадами міст та сіл, дізнається про нагальні проблеми і визначає шляхи їхнього вирішення. Також депутат відвідує освітні та медичні заклади і вітає жінок зі святом 8 Березня. Перший день своєї роботи в окрузі, 4 березня, депутат провів у Василівському районі. Спільно з депутатом Запорізької обласної ради Катериною Луценко, міським головою Василівки Людмилою Цибульняк та головою Василівської райдержадміністрації Валерієм Кошеленком Володимир Бандуров взяв участь в урочистому відкритті соляних кімнат у двох дитячих садочках – «Сонечко» у місті Василівці та «Теремок» у Дніпрорудному. 

Про власну соляну кімнату вже давно мріяли і педагогічні колективи цих дитячих закладів, і батьки малюків, адже це найбільш ефективний спосіб лікування захворювань системи дихання і потужний профілактичний засіб. Добре відомо, наскільки позитивним є вплив мікроклімату соляної кімнати на здоров’я дитячого організму, на зміцнення імунітету, на зниження ризику захворювань на ОРЗ та грип.

Варто зазначити, що команда Володимира Бандурова постійно приділяє особливу увагу оздоровленню та розвитку дітей саме у дошкільних закладах. Завдяки народному депутату у багатьох дитячих садочках округу протягом останнього часу було проведено капітальні ремонти та утеплення приміщень, замінено вікна та двері, оновлено систему опалення тощо. Серед пріоритетів – і здоров’я вихованців дитсадків.

Так, за участі народного депутата і його помічників, і перш за все – депутата Запорізької обласної ради Катерини Луценко, соляні кімнати вже функціонують у декількох дошкільних закладах Василівки та Дніпрорудного. Наприклад, у місті гірників це – вже четверта соляна кімната у дитсадку, яка з’явилася завдяки команді Володимира Бандурова. Кожна така кімната розрахована на одночасне перебування у ній десяти малюків.

– Ми мріяли про те, щоб зробити життя дітей у Василівському районі кращим, щасливішим, – зазначив депутат під час спілкування з колективом і вихованцями дитсадка «Сонечко». – Ми всі виросли на землі, і знаємо: для того, щоб виростити яблуко, треба посадити дерево. А майбутні яблука України – це наші діти. Чим більше уваги ми їм приділимо, тим кращим і щасливішим буде їхнє майбутнє.

А відкриваючи соляну кімнату у дніпрорудненському дитсадку «Теремок», Володимир Бандуров наголосив на тому, що, починаючи з 2014 року, успішно втілюється його програма оздоровлення дітей, особливо учнів молодших класів, під час літніх шкільних канікул. Велику увагу депутат приділяє й створенню належних умов для заняття масовими видами спорту. Ці заходи також сприяють зміцненню здоров’я та гармонійному розвитку підростаючого покоління.

– Діти – це наше майбутнє, тож постійна турбота про них, про їхнє здоров’я та правильний розвиток є нашим пріоритетним завданням, – переконаний Володимир Бандуров. – Адже якщо діти здорові, то й сім’я щаслива.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *