Володимир Бандуров

Володимир Бандуров зустрівся з педагогами Енергодара

2019 > Март > 05

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

5 березня, під час робочої поїздки у Енергодар, народний депутат Володимир Бандуров зустрівся з колективом НВК № 5. Перш за все, привітав жінок-вчителів та всіх співробітниць навчального закладу з Міжнародним жіночим днем 8 Березня. З цією провідною школою міста народного депутата пов’язують давні дружні стосунки і плідна співпраця, направлена на створення належних умов для ефективного навчального процесу. Але є й ще одна причина, з якої Володимир Бандуров кожного разу, коли буває у Енергодарі, відвідує школу № 5. Саме тут навчаються члени дитячої футбольної команди, які прославилися далеко за межами рідного міста своїми спортивними досягненнями. А Володимир Бандуров як президент благодійного фонду «Розвиток футболу України» та член Виконкому Федерації футболу України успішно втілює в життя свою програму розвитку вітчизняного футболу. Депутат вже багато разів допомагав команді з поїздками на престижні змагання, дарував спортивну форму для тренувань та комплект футбольних м’ячів.

Тож, окрім традиційних привітань жіноцтва зі святом 8 Березня, депутат подякував викладачам НВК № 5 за те, що створюють у школі творчу атмосферу для всебічного розвитку дітей, у тому числі – й для вихованців сусідньої спортивної школи.

Розмова зайшла й про умови тренування юних футболістів. Зовсім скоро у Енергодарі буде обладнано сучасний футбольний майданчик зі штучним покриттям, і тоді тренуватися дитяча футбольна команда зможе практично протягом усього року. І за привітання зі святом, і за підтримку своїх учнів педагоги тепло подякували Володимиру Бандурову.

Почув депутат слова щирої подяки і від жителів міста за його великий внесок у не менш важливу й благородну справу – відкриття у МСЧ № 1 відділення гемодіалізу, яке вже близько року надає послуги людям з хронічною нирковою недостатністю. Свого часу і Володимир Бандуров, і міська влада, і колектив медико-санітарної частини доклали немало зусиль для реалізації цього масштабного проекту. І тепер хворі люди та їхні рідні не лише із Енергодару, а і з усього регіону не мають діставатися обласного центру, щоб пройти життєво необхідну процедуру.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *