Володимир Бандуров

Володимир Бандуров привітав зі святом 8 Березня жінок із Василівського та Кам’янсько-Дніпровського районів

2019 > Март > 06

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Під час своєї роботи на території 79-го виборчого округу народний депутат України Володимир Бандуров, скориставшись нагодою, привітав жінок зі святом 8 Березня. Депутат взяв участь в урочистих заходах, які проводилися 5 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, у Кам’янці-Дніпровській та у Василівці.

Володимир Бандуров звернувся до жінок, які зібралися на своє свято у будинку культури з усього Кам’янсько-Дніпровського району, з вітальною промовою та найщирішими побажаннями:

– Свято Восьмого березня приходить з першими подихами весни і символізує для нас тепло ваших сердець, вашу ніжність та красу. Цього святкового дня ми даруємо вам квіти, але найголовніше – свою любов та вдячність за розуміння й підтримку, за турботу про дітей та онуків, за ваші працьовиті руки. Будьте коханими, будьте гарними, будьте бажаними, любі наші жінки! Навколо вас крутиться весь світ, ви – головна цінність кожної родини!

З приводу Міжнародного жіночого дня Володимир Бандуров вручив подяки за чесну працю на благо громади району Тетяні Рюбен, депутату Кам’янсько-Дніпровської районної ради, та кращим співробітникам Кам’янсько-Дніпровської районної держадміністрації – Тетяні Галкіній, начальнику управління соціального захисту населення, Тетяні Бондаренко, начальнику відділу культури і туризму і Ірині Каліновській, начальнику фінансового управління.

А потім творчі колективи районного будинку культури порадували глядачів чудовим концертом, присвяченим цьому душевному весняному святу.

Не менш теплою та дружньою була й атмосфера у Василівському будинку культури, куди також був запрошений народний депутат. Його тепло вітали присутні на урочистостях, і особливо – жіноцтво. Для них, чарівних і милих, Володимир Бандуров знайшов дуже щирі й проникливі слова:

– Любі наші жінки, в українській мові є таке промовисте і красиве слово – Берегиня. І кожна з вас уособлює це прекрасне поняття, яке містить у собі всю сутність жіночої краси. Це і Матір Божа, яка береже Україну, це – і мати, яка оберігає свою домівку, і донька, що підростає. Ви всі дійсно достойні того, щоб ми, чоловіки, дбали про вас, і не тільки Восьмого березня, а й кожного дня. Щиро бажаю вам, дорогі жінки, щастя, здоров’я, сімейного благополуччя та життєвих успіхів! Нехай у ваших серцях завжди квітне весна, а довкола панують чисті почуття та гармонія!

З нагоди свята почесні подяки від депутата за вагомий внесок у розвиток рідного краю отримали головний бухгалтер КП «Благоустрій-Василівка» Ірина Калашнікова, депутат Василівської міської ради Тетяна Овчиннікова-Руденко, працівники виконавчого апарату Василівської міської ради Наталя Красюкова та Ніна Речка.

А далі – кращі творчі колективи Василівського району подарували гостям святкові концертні номери. Особливо жінкам припали до душі пісні із улюблених кінофільмів у виконанні кращих вокалістів будинку культури.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *