Володимир Бандуров

Володимир Бандуров привітав зі святом 8 Березня жіноцтво Оріхівського району

2019 > Март > 06

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

У Комишуваській об’єднаній громаді відзначили Міжнародний жіночий день 8 Березня. На урочистості були запрошені народний депутат України Володимир Бандуров, голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль, депутати обласної ради Катерина Луценко, Віталій Лупинос та Сергій Грачов, голова Оріхівської райдержадміністрації Максим Проценко.

Святкування відбулося 6 березня у нещодавно реконструйованому Комишуваському будинку культури, який став найкращим у області. Сучасна глядацька зала із зручними кріслами заповнилася представницями чарівної статі – жінками, які сьогодні працюють на благо громади, авторитетними медиками, педагогами, спеціалістами сільського господарства та ветеранами праці. З привітаннями до всіх жінок звернулися зі сцени поважні гості. А ті, хто відзначився найвищими показниками у своїй професії та громадській діяльності, отримали нагороди від обласної влади та подяки від народного депутата.

Володимир Бандуров подякував жіноцтву Комишуваської громади за чесну працю, за невтомні руки, за вміння всюди встигати і створювати комфорт та затишок і у своїх оселях, і на робочих місцях:

– Низький уклін і велика подяка вам за все! Разом ми вже багато чого досягли, тож давайте і надалі змінювати на краще життя Комишуваської громади. Зробімо все для того, щоб розквітали села, щоб ваша важка праця приносила і достойний заробіток, і моральне задоволення, щоб ветерани мали гідні умови для заслуженого відпочинку, а ваші діти та онуки залишалася тут жити й працювати. Щастя вам, сімейного благополуччя, достатку та любові!

А надалі відбувся святковий концерт, який дуже сподобався жінкам і створив весняний святковий настрій.

Також цього дня Володимир Бандуров завітав до Преображенської об’єднаної громади. Народний депутат поспілкувався з керівництвом та членами громади, а також, скориставшись нагодою, привітав жінок зі святом 8 Березня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *