Володимир Бандуров

Комишуваська амбулаторія є кращою у регіоні

2019 > Март > 06

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

6 березня народний депутат України Володимир Бандуров відвідав Комишуваську об’єднану громаду, яка на сьогодні є однією з кращих не лише у Оріхівському районі, а й у всій Запорізькій області. Разом з депутатом у Комишувасі побували  голова обласної держадміністрації Костянтин Бриль, депутати Запорізької обласної ради Катерина Луценко Віталій Лупинос та Сергій Грачов, голова Оріхівської райдержадміністрації Максим Проценко. Гостей зустрів голова громади Юрій Карапетян розповів про досягнення  і запросив оглянути Комишуваську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, яка є гордістю усієї громади.

Жителям Комишувахи дійсно є чим пишатися. За короткий термін громада вийшла у передовики свого Оріхівського району і стала взірцем для інших громад Запорізької області, які роблять лише перші кроки у процесі об’єднання.

Великим досягненням Комишуваської громади стала реалізація планів з відновлення об’єктів соціальної сфери. Комишуваський будинок культури на сьогодні є найкращим у області. Взірцевою стала й селищна амбулаторія, два поверхи якої вже повністю відремонтовані. Жителі Комишувахи та всіх навколишніх сіл отримують тут медичні послуги широкого спектру. У амбулаторії працюють маніпуляційний та стоматологічні кабінети, прийом ведуть кваліфіковані сімейні лікарі. Також медичний заклад має власний денний стаціонар та лабораторію. На сьогодні продовжуються ремонтні роботи у приміщеннях третього поверху. А у планах громади – відремонтувати та здати в експлуатацію четвертий поверх амбулаторії.

Всі ці потужні зрушення у соціальній сфері стали можливими завдяки значному збільшенню місцевого бюджету внаслідок процесу децентралізації. Чітка співпраця об’єднаної громади з народним депутатом та обласною і районною виконавчою владою, з депутатським корпусом зробили можливими ці позитивні зміни у житті громади.

– Я дуже вдячний вам за співпрацю, за вашу віру, за наполегливість, – із такими словами звернувся Володимир Бандуров до співробітників амбулаторії і до всіх присутніх жителів селища. – За те, що допомагаєте Юрію Карапетяну у його нелегкій щоденній роботі. Він піклується і про амбулаторію, і про будинок культури, і про школу, про водогони й дороги. Ми з ним постійно знаходимося на зв’язку, щотижня спілкуємося і всі проблеми, які стоять перед громадою, спільно вирішуємо. Велика вдячність людям, які тут живуть і працюють!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *