Володимир Бандуров

Комишуваська громада вдячна Володимиру Бандурову за плідну співпрацю

2019 > Март > 06

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Під час свого візиту до Комишувахи народний депутат Володимир Бандуров зустрівся з педагогічним колективом навчально-виховного комплексу «Джерело», привітав жінок-вчителів з Міжнародним жіночим днем 8 Березня та обговорив перспективи розвитку школи на найближче майбутнє.

Разом з  головою Запорізької обласної держадміністрації Костянтином Брилем, депутатами обласної ради Катериною Луценко, Віталієм Лупиносом та Сергієм Грачовим і головою Оріхівської райдержадміністрації Максимом Проценком Володимир Бандуров оглянув навчальні кабінети, побував на уроці математики у 6-му класі, поспілкувався з учнями та вчителями. Школярі розповіли про свої плани на майбутнє. Про те, що мріють стати лікарями, поліцейськими та пожежниками і залишитися жити у рідному селищі.

Основним мотивом того, що молодь не поспішає від’їжджати з Комишувахи, є гарні перспективи у розвитку соціальної сфери. Сучасний будинок культури, повністю оновлена амбулаторія, а ще – плани громади щодо ґрунтовного ремонту місцевої школи та оснащення її сучасним навчальним обладнанням. НВК «Джерело» цього року відзначає 60-річний ювілей, тож оновлення будівлі давно було на часі. На сьогодні бюджет громади дозволяє за сприяння народного депутата та підтримки обласної влади втілити у життя найамбітніші плани щодо реконструкції школи.

Перші кроки у цьому напрямку вже зроблені. Відремонтовано дах будівлі, утеплено фасад, на черзі – ремонт внутрішніх приміщень. У школі вже є мультимедійні класні дошки, які дозволяють викладати навчальні предмети на сучасному рівні, а у планах колективу – оснастити ними всі кабінети. А ще – придбати нові шкільні парти, оснастити кабінети необхідними наочними приладами та посібниками. Школа, як і амбулаторія, і будинок культури, можуть і мають стати кращими в регіоні, переконані жителі Комишуваської громади.

А вчителі висловили Володимиру Бандурову свою подяку за його активну участь у розбудові Комишуваської громади та високо оцінили вклад депутата у позитивні зміни свого селища протягом останніх років. Поділилися з депутатом і своїми мріями про шкільний спортивний майданчик зі штучним покриттям, розповіли про проблеми з наповненням шкільних класів. У школі навчаються діти з усіх навколишніх сіл, що входять у об’єднану громаду, тож у кожному класі налічується понад 30 учнів, і приділити кожному достатньо уваги дуже непросто. Звернулися педагоги до Володимира Бандурова  і за підтримкою на законотворчому рівні. Подякували за збільшення розмірів заробітної плати вчителям з великим педагогічним стажем і попросили підтримати молодих вчителів, зарплата яких зросла набагато менше.

Депутат подякував педагогам за високу оцінку своєї роботи і привітав жінок, співробітників навчального закладу, зі святом 8 Березня. Побажав нових професійних досягнень та великого особистого щастя.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *