Володимир Бандуров

Юні футзалісти з Василівки зайняли третє місце на обласних змаганнях

2019 > Март > 13

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

У Мелітополі завершилися матчі фінальної стадії першості області з футзалу серед юнацьких команд 2006-2007 р.н., яку традиційно проводить Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації разом з обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

На базі спортивного комплексу Мелітопольської ДЮСШ №3 26 команд на попередніх етапах змагалися за вихід до фінальної вісімки. Виборювати нагороди прибули команди: «Дизеліст» із Токмака, «Таврія» з Василівки, ДЮСШ м.Пологи, ДЮСШ м.Приморськ, ДЮСШ смт Михайлівка, «Надія» з Чернігівки та місцеві «Спартак» і «Аріс».

За підсумками змагань, не програвши жодної гри, переможцем першості області стала команда ДЮСШ смт Михайлівка (тренер Сергій Хорошун). Друге місце посіли вихованці токмацького «Дизеліста» (тренер Артем Олексієнко), які  на рік молодші за своїх суперників. Другий фінал поспіль третє місце виборює   наша василівська «Таврія» (тренер Андрій Мицик).

Кращими гравцями турніру судді визначили: Данила Хана (ДЮСШ смт Михайлівка), Дениса Калашника («Дизеліст»), Назара Мартиненка («Таврія»). Кращим тренером визнано наставника михайлівської команди-переможця  Сергія Хорошуна.

Команди та гравці отримали кубки, медалі та грамоти від Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *