Володимир Бандуров

Верховна Рада України ухвалила важливий закон щодо розвитку чистої відновлюваної енергетики

2019 > Май > 03

Рубрики Законодательные инициативы, Работа в Верховной Раде.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Нова система підтримки ВДЕ (відновлювальних джерел енергії), запропонована у прийнятому законопроекті, має дати новий імпульс розвитку «зеленої» енергетики в Україні шляхом залучення інвестицій та створення робочих місць, збалансувати інтереси споживачів електричної енергії та інших учасників ринку, а головне – зменшити фінансове навантаження на кінцеву ціну електричної енергії.

Окрім розвитку «зеленої» енергетики, прийнятий закон підтримує й атомну генерацію. Так, завдяки правці, внесеній народним депутатом Володимиром Бандуровим, яка була прийнята парламентарями, з ДП «НАЕК «Енергоатом» знімаються зобов’язання з підтримки «зеленої» енергетики, які до цього були покладені державою на НАЕК. Це дозволить підприємству заощаджувати щороку близько 15 млрд. грн. та слугуватиме подальшому розвитку атомної генерації.

– Народний депутат Володимир Бандуров завжди захищає інтереси робітників ЗАЕС, робить все можливе для розвитку атомної енергетики. Так було при прийнятті Закону 3131, що дозволив працівникам атомних станцій, які проживають у службовому житлі, отримувати його у власність. А заразухвалена правка за авторством Володимира Бандурова дає можливість «Енергоатому» заощадити кошти, які можуть бути використані для підвищення безпеки на атомних стаціях, для продовження строку їх експлуатації, покращення соціального захисту та заробітної плати працівників АЕС. Правка дуже корисна як для Запорозької атомної станції, так і для всіх інших АЕС, – вважає директор ЗАЕС Олександр Остаповець.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *