Володимир Бандуров

Народний Депутат України

На Оріхівщині традиційно до дня перемоги відбувся футбольний турнір імені видатного земляка

2019 > Май > 08

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

На Оріхівщині відбувся XVI обласний турнір з футболу 5х5 серед юнаків 2004-2005 рр.н. пам’яті Героя Радянського Союзу Спиридона Білого, який присвячений Дню Перемоги під гаслом «Вічна пам’ять героям!»

Організаторами змагань виступили обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Малотокмачанський сільський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Захід проводиться традиційно на вшанування видатного земляка Спиридона Білого, якому у роки війни присвоєно звання Героя Радянського Союзу за звільнення Оріхівського району.

У турнірі взяли участь вісім команд:  Оріхівська ДЮСШ;  НВК «Перспектива» Оріхівського району;  «Надія» Чернігівського району;  Омельницької філії імені академіка М.А. Доллежаля;  НВК «Джерело» Оріхівського району;  «Новотавричеська ЗОШ» Оріхівського району;  НВК «Основа» Преображенської сільської ради та Малотокмачанська ЗОШ Оріхівського району.

У  матчі за третє місце змагалися команди с. Малої Токмачки та Преображенки. На радість місцевим уболівальникам з рахунком 3:0 перемогу святкували малотокмачани. У вирішальному матчі за перше місце боролися переможці у своїх підгрупах – команди «Оріхівська ДЮСШ» та «Новотавричеська ЗОШ». У другій половині першого тайму оріхівці відкрили рахунок і повністю заволоділи  ініціативою. Остаточний результат – 6:1 на користь  Оріхівської ДЮСШ, яка відповідно посіла І місце. На другому місці – команда «Новотавричеська ЗОШ». Третє призове місце посіла команда  «Малотокмачанська ЗОШ».

Переможці та призери отримали в нагороду кубки, грамоти та медалі від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а кращі гравці отримали від спонсорів та партнерів цінні подарунки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *