Володимир Бандуров

Волейболісти Водянської отг – переможці обласної спартакіади

2019 > Май > 10

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

У м. Василівка на базі ФОК «Таврія» завершився фінал з волейболу серед чоловічих команд у залік обласної спартакіади серед збірних команд міст, районів та ОТГ, який проводився під гаслом «Здорова молодь – здорова нація».

Організовано змагання обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Управління молоді, фізичної культури та  спорту облдержадміністрації.

Захід проводиться з метою залучення населення до систематичних занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя та популяризації виду спорту.

У фіналі змагань брали участь сім команд-переможців зональних змагань з Приазовського, Михайлівського, Василівського районів, Гуляйпільської міської ОТГ, Якимівської ОТГ, Веселівської та Водянської сільських ОТГ.

У змаганнях з волейболу серед чоловіків кращою стала команда Водянської ОТГ, срібло виборола команда Василівського району, а бронзу – чоловіки з Михайлівського району. Переможці та призери були нагороджені кубком, медалями та  грамотами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *