Володимир Бандуров

Юні спортсмени із Василівки вивели на «Славутич-Арену» фіналістів Кубка України з футболу

2019 > Май > 16

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

15 травня залишиться незабутнім для юних фанатів футболу  із Василівки – Олі Риженко, Микити Колоші та Максима Мамедова, які вивели команди «Шахтаря» та «Інгульця» на поле «Славутич-Арени» під час Фіналу Кубка України з футболу. Ця подія стала можливою завдяки народному депутату, члену Виконкому Футбольної федерації України і почесному президенту благодійного фонду «Розвиток футболу України» Володимиру Бандурову.

Батьки малюків дуже вдячні за такий подарунок. Ось що говорить мама Микити, Світлана:

– Емоції мого сина не передати словами! Він дуже хвилювався, адже така відповідальна місія випала йому вперше у житті. Дуже сподобалося Микитці стояти на полі поруч з футболістами. Він вболіває за «Шахтар», і хоча вивів на поле воротаря «Інгульця», але був у формі своєї улюбленої команди. Всіх своїх кумирів побачив просто поруч із собою! Нам вже дзвонили родичі і говорили, що Микиту показували по телевізору, він повірити не міг, що його бачила вся Україна! Дякую Володимиру Володимировичу за можливість для мого сина взяти участь у фіналі Кубка, і не лише як глядачеві, а й як члену команди. Матч нам теж дуже сподобався, ми побачили стільки голів!

Про свої враження розповідає і Максим Мамедов:

– Я займаюся футболом вже 5 років. І честь вивести команди на поле заслужив, думаю, тим, що дуже стараюся на тренуваннях. У мене навіть медаль є за перше місце на обласних змаганнях. Моя улюблена команда – «Шахтар», вдома у мене і форма «Шахтаря» є. Я дуже хотів потрапити на стадіон і подивитися фінал Кубка, але про те, що буду виходити на поле з улюбленою командою, навіть і не мріяв. Вперше у житті я був так близько з футболістами! Це дуже круто, я щасливий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *