Володимир Бандуров

До дня захисту дітей УАФ провела «Фестиваль футболу BLOKHIN CUP-2019»

2019 > Июнь > 02

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

2 червня на полях НТК ім. В. Баннікова з нагоди Дня захисту дітей відбулися змагання — спільний проект УАФ та володаря «Золотого м’яча» Олега Блохіна, дитячий футбольний турнір серед команд 2010 року народження «Фестиваль чемпіонів BLOKHIN CUP-2019».

Загалом у фестивалі прийняли участь юні футболісти із 16-ти команд (Дитяча футбольна академія УАФ, ФК «Фаворит», КДЮСШ «Чемпіон», ДЮСШ-21, ФК «Троєщина», ДЮСШ «Дарниця», ФК «Дніпровський Князь», ДЮСШ «Переможець», ФК «Лівобережжя», СК-118 «Всесвіт», ДЮФК «Ніка», СК «Київ», ФК «Восход», СДЮШОР «Зміна-Оболонь», ФА «Бенфіка», СДЮШОР «Оболонь»).

До малечі завітав й легенда футболу Олег Блохін зі своїм «Золотим м’ячем», який, до речі, за його ж словами, чи не вперше представлений широкому загалу, і всі охочі могли цього дня ознайомитися з легендарним трофеєм, зробити фото на згадку й поспілкуватися з його володарем.

Попри те, що формат турніру не передбачав традиційного визначення переможця й призерів, адже всі учасники «Фестивалю футболу BLOKHIN CUP-2019» вважаються переможцями, у матчах точилася запекла, але при цьому дружня боротьба.

Присутній на церемонії почесний президент благодійного фонду «Розвиток футболу України» Володимир Бандуров зазначив, що проведення таких турнірів є чудовою можливістю для пошуку й розвитку футбольних талантів: «Такі змагання допомагають відкрити нових футбольних зірочок України, які в майбутньому прославлятимуть нашу державу на міжнародній арені. Але зараз для вас найважливіше — рости здоровими й щасливими. Щиро бажаю вам цього!»

Окрім запрошення на матчі молодіжної збірної в рамках Турніру Валерія Лобановського, юні футболісти отримали під час урочистої церемонії нагородження кубки, дипломи учасників, медалі, спортивний інвентар та унікальний подарунок — м’яч з особистим автографом Олега Блохіна. Чудова згадка про перший розіграш BLOKHIN CUP, який відтепер буде традиційним турніром, що проводиться під егідою УАФ!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *