Володимир Бандуров

До Дня захисту дітей у Василівці відкрився новий дитячий розважальний комплекс

2019 > Июнь > 02

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

На святкування Міжнародного дня захисту дітей у Василівці зібралася малеча з усього міста. Саме цього дня, 1 червня, поблизу центральної міської площі відбулося урочисте відкриття сучасного дитячого розважального комплексу. Вартість проекту – 1,5 млн. гривень. Кошти на будівництво, як і на реконструкцію площі, проведену минулого року, надійшли з державного бюджету у якості субвенції на соціально-економічний розвиток територій. Це саме ті кошти, виділення яких добився від уряду народний депутат України Володимир Бандуров за підтримки громад. На кошти субвенції у виборчому окрузі депутата вже побудовано десятки соціальних проектів. І дитячий комплекс у Василівці – чергове втілення спільних планів Володимира Бандурова і місцевих громад.

Дитячий майданчик, на якому розташувалися безліч різноманітних атракціонів – гойдалки, каруселі, батут, дитячі автомобілі – має суцільне м’яке покриття, тож здоров’я дітей застраховане від будь-яких несподіванок. Гарантована безпека дитячих розваг дуже тішить молодих мам та бабусь, які привели своїх малят на відкриття комплексу. Радості та задоволенню дітей, які кинулися освоювати атракціони, не було меж. Відволікалися вони лише на морозиво, яким безкоштовно пригощали дітвору члени команди Володимира Бандурова.

Відкриття розважального комплексу гармонійно поєдналося зі святкуванням Дня захисту дітей. Протягом трьох годин на імпровізованій сцені тривав концерт дитячих творчих колективів. Також і дітей, і дорослих вразило видовищне хімічне шоу. А ще публіку розважали казкові персонажі на ходулях, проводили різноманітні конкурси дитячі аніматори, працювало дитяче кафе, і навіть можна було покататися на візочку, який везли поні.

Цей новий соціальний об’єкт, до побудови якого долучилися і народний депутат Володимир Бандуров, і василівська громада, стане віднині найбільш популярним місцем відпочинку і для дітей, і для їхніх батьків.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *