Володимир Бандуров

Володимир Бандуров відвідав мистецьку школу у Малій Білозерці

2019 > Июнь > 08

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

В же традиційно під час своєї робочої поїздки у виборчий округ народний депутат України Володимир Бандуров відвідує Малобілозерську спеціалізовану естетичну школу-інтернат «Дивосвіт». Цього разу депутат побував в гостях у вихованців мистецької школи 7 червня. Саме цими днями тут проходив Міжнародний фестиваль обдарованої молоді «КерамДиво-2019» під гаслом «Єдині у творчості заради миру». На фестиваль з’їхалися митці з усієї України – з Луцька, Ковеля, Опішні, Умані, Ужгорода, Черкас, Дніпра, Миколаєва, Запоріжжя та Запорізької області, а також із-за кордону – з Франції.

Проведення мистецького заходу міжнародного масштабу налічує вже 12 років. І саме цю унікальну школу-інтернат, асоційовану ЮНЕСКО, майстри скульптури вибрали не випадково. Естетична школа успішно відроджує національні традиції кераміки, живопису та гончарного мистецтва, яким славилися пращури Малої Білозерки Василівського району.

Творчими досягненнями «Дивосвіт» багато у чому завдячує своєму директору, Яніні Овсієнко, яка його очолює вже чверть століття поспіль. Під її керівництвом школа перетворилась на нову модель загальноосвітнього навчального закладу. Сьогодні не лише в Україні, а й далеко поза її межами знають та поважають «Дивосвіт», який став семиразовим золотим призером Міжнародних виставок «Інноватика в освіті України» та «Сучасні навчальні заклади», двічі бронзовим призером Міжнародної виставки «Сучасна освіта в Україні», тричі володарем звання «Лідер сучасної освіти», а також лауреатом Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України». Сама Яніна Миколаївна є заслуженим працівником освіти України, лауреатом премії Верховної Ради України та кандидатом педагогічних наук.

Володимир Бандуров, який активно підтримує обдаровану молодь свого округу, є давнім другом і бажаним гостем «Дивосвіту». Депутат поговорив з вихованцями та педагогами, поцікавився як їхніми планами, так і проблемами, а оглянувши останні творчі роботи, був у захваті від майстерності та талановитості авторів.

– Мої дружні стосунки з творчим колективом педагогів та вихованців школи-інтернату «Дивосвіт» склалися ще у 2012 році, – зазначив депутат під час візиту до Малої Білозерки. – Я високо ціную талановиту молодь, яка тут і навчається, і розвиває свої таланти. З глибокою повагою я ставлюся до благородних починань вашого колективу зі збереження традицій народного промислу і завжди готовий їх підтримати. Ваша школа називається «Дивосвіт», і ви цілком відповідаєте цій промовистій назві. Все, що ви створюєте своїми талановитими руками, – це дійсно справжнє диво! Ваш заклад справді унікальний і є безцінною мистецькою перлиною, яка вражає і створює у душі кожного, хто з вами познайомився, відчуття гармонії та краси.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *