Володимир Бандуров

На святкуванні Дня міста енергодарці поділилися з Володимиром Бандуровим своїми проблемами

2019 > Июнь > 08

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

8 червня у Енергодарі святкували День міста. 49 років тому на пустому березі Каховського водосховища було засновано місто енергетиків, і за неповні півстоліття Енергодар перетворився на сучасне місто, у якому жити радісно й комфортно. Середній вік його жителів становить усього 38 років, а отже тут багато молодих сімей, у яких підростають маленькі енергодарці. Тож народний депутат України Володимир Бандуров, який взяв участь у святкуванні Дня міста, підготував для малечі цілу низку розважальних заходів. На площах та у скверах розгорнулися майданчики, на яких малят розважали дитячі аніматори, лунала музика, проводилися різноманітні конкурси, роздавалися призи. А оскільки Енергодар – це ще й спортивне місто, Володимир Бандуров організував для юних спортсменів справжнє футбольне свято, яке пройшло на стадіоні школи № 5.

Для закоханих у футбол хлоп’ят професійні тренери із футбольних клубів «Металург» та  «Темп» провели тренування та майстер-клас із цієї популярної гри. А потім відбувся міні-турнір для охочих пограти у футбол. Учасники змагань отримали у подарунок від депутата футбольні м’ячі та футболки. Чи не найбільшу активність проявили юні футболісти із енергодарської команди «Темп», для яких футбол – це більше, ніж просто гра. Команда знана не лише у Запорізькому регіоні – «Темп» неодноразово перемагав на престижних турнірах всеукраїнського рівня.

Здавалося б, міська влада повинна робити все для того, щоб «Темп» розвивався, щоб покращувався рівень майстерності юних футболістів. А для цього потрібно головне – достойні умови для тренування. Як свідчать тренери «Темпа», тренуватися доводиться на вкрай поганому полі, не пристосованому для того, щоб можна було відпрацьовувати прийоми гри, і при цьому не травмуватися та не бруднитися у пилюці. Тож і тренери, і 200 гравців команди з нетерпінням чекають на будівництво на базі школи № 5 футбольного майданчика зі штучним покриттям. Проте, чи відкриється він, як планувалося, до початку нового навчального року, поки що невідомо.

Саме з цим надважливим для них питанням звернулися до Володимира Бандурова батьки маленьких футболістів. Вони прийшли на свято разом з дітьми, але настрій у них був далеко не святковим.

Як відомо, ще минулого року Володимир Бандуров як член Виконкому Футбольної федерації України і почесний президент благодійного фонду «Розвиток футболу України» ініціював побудову у своєму виборчому окрузі футбольних майданчиків зі штучним покриттям. За підтримки народного депутата футбольні поля, які відповідають усім стандартам і дозволяють юним спортсменам тренуватися за будь-якої погоди, вже споруджено у Василівці та Великій Білозерці. Саме такий майданчик має з’явитися і у Енергодарі.

За сприяння Володимира Бандурова із обласного бюджету на цей проект вже виділено 5 мільйонів гривень, і кошти можна освоювати хоч зараз. Але, як розповіли депутату батьки футболістів, міська влада з невідомих причин зволікає з проведенням тендеру на виконання робіт. Чому саме влада пішла на конфлікт з жителями міста, незрозуміло, але такий явний саботаж може затягнути будівництво майданчика і поховати дитячу мрію.

Депутат повністю розділяє тривогу батьків, тож запропонував їм об’єднати зусилля в боротьбі за новий стадіон. За місяць Володимир Бандуров має намір знову зустрітися з енергодарцями і підвести підсумки спільної діяльності. Можливо, до того часу міська влада отямиться і зробить крок назустріч людям. Адже потрібно зробити так мало – усього лише провести тендер!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *