Володимир Бандуров

Володимир Бандуров: «Головне – повернути в країну мир і стабільність»

2019 > Июнь > 10

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

В рамках робочої поїздки своїм виборчим округом народний депутат Володимир Бандуров 10 червня працював у Великобілозерському районі. Жителі району двічі обирали його своїм представником у парламенті, тож під час зустрічі з мешканцями Великої Білозерки депутат підвів підсумки роботи за час своєї каденції, відзвітував перед виборцями щодо реалізації спільних соціальних проектів і поділився планами на майбутнє.

– Ми з вами були разом ще з 2013 року – і тоді, коли в країні було спокійно, і тепер, коли йде війна, – звернувся Володимир Бандуров до жителів Великої Білозерки. – Не всі плани, які ми з вами разом розробляли, вдалося втілити у життя, і на те були об’єктивні причини. Адже для того, щоб реалізувати все, що ми задумали, необхідно мати достатньо коштів на розвиток. Але це неможливо у воюючій країні. Тож основне завдання на перспективу – повернути мир в Україну, добитися стабільності в державі. Лише тоді з’явиться більше можливостей для розвитку, у тому числі й для продовження нашої з вами роботи щодо відновлення та будівництва у селі об’єктів соціальної сфери. Я переконаний, що вже незабаром ми зможемо повернутися до реалізації наших напрацювань і створимо умови для достойного життя у Великій Білозерці.

Розмова депутата з виборцями була жвавою і відвертою. Великобілозерці вже не раз переконувалися, що жодне їхнє звернення не залишається поза увагою депутата. Там, де йому дозволяють повноваження, він завжди надає допомогу людям у складних ситуаціях. На сьогодні одна із основних проблем, говорять жителі Великої Білозерки, – це відсутність автобусного маршруту в межах села. Село велике, і пішки доводиться проходити до дев’яти кілометрів, щоб дістатися центру. «Нас ніхто не чує, – бідкаються люди. – На вас остання надія!»

Другою за значенням проблемою є те, що у селі закривається останнє відділення «ПриватБанку». А це значить, що не можна буде отримати пенсію чи зарплату, здійснити платіж чи забрати готівку. «Якщо так піде й надалі, – говорять великобілозерці, – наше село взагалі почне вимирати».

Всі скарги і прохання Володимир Бандуров взяв на замітку. Не всі проблеми можна вирішити швидко, але все від нього залежне депутат зробить. Зустрінеться з керівництвом району, поговорить з головою громади, і вони разом вироблять алгоритм спільних дій. Залишати людей сам на сам з проблемами не можна, кожна має бути вирішена в інтересах громади.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *