Володимир Бандуров

Жителі Енергодара хочуть жити у чистому і комфортному місті

2019 > Июнь > 10

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Під час святкування Дня міста у Енергодарі команда народного депутата Володимира Бандурова звернулася до його жителів з пропозицією визначити, що саме потрібно зробити в місті, щоб Енергодар став більш комфортним та сучасним. Опитано було близько 400 осіб. Більшість нарікань енергодарців стосуються діяльності міської влади та незадовільної роботи комунальників. На переконання жителів Енергодара, якби всі відповідальні за благоустрій служби виконували свої прямі обов’язки належним чином, місто стало б більш комфортним для життя. Показово, що вирішення більшості названих проблем не потребує значних фінансових затрат. Головне – любити своє місто і з повагою ставитися до людей.

Серед основних названих проблем – неналежне прибирання вулиць, занедбані двори, відсутність громадських туалетів, стихійні ринки, розбиті дороги та брудні маршрутки, причому вартість проїзду в них є досить високою. Особливо багато нарікань викликає стан дороги, яка веде до залізничного вокзалу.

Люди чекають від міської влади, що вона забезпечить полив газонів, відремонтує міський фонтан, оновить пісок у дитячих пісочницях. Необхідно також забезпечити вивіз сміття у вихідні, полагодити вуличне освітлення, відремонтувати Набережну, поставити урни для сміття у місцях масового відпочинку, вирішити проблему бродячих собак.

Більшість опитаних поскаржилися на низьку якість комунальних послуг при високих тарифах, на непрацюючі ліфти, протікаючи дахи жилих будинків, брудні та давно не ремонтовані під’їзди, відсутність пандусів. У місті часто без попередження відключають воду та світло. Не належним чином організована і робота патрульної поліції, яка не проводить профілактичних заходів щодо вживання наркотиків.

Жителі Енергодара просять повернути в парк літній кінотеатр, скоротити кількість кіосків, а натомість – відкрити дитячі кафе та майданчики. Вирішити нарешті проблему з будівництвом футбольного майданчика зі штучним покриттям на стадіоні школи № 5. Батьки дітей, що відвідують дитсадок № 9, просять відремонтувати навіси над павільйонами. Молоді сім’ї мріють про власне житло, про нові робочі місця, про сучасні зони відпочинку, куди вони могли б приводити своїх малят. Про місто, у якому було б радісно та комфортно жити!

Всі побажання, зауваження енергодарців будуть досконало проаналізовані. Тільки разом, відстоюючи свою позицію, можна вирішити проблеми міста. Разом нам є, що змінювати і роботи буду багато. Але перемога буде за нами. Зробимо Енергодар кращим та сучасним містом разом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *