Володимир Бандуров

Володимир Бандуров обговорив з колективом Василівської ЦРЛ проблеми реформування вітчизняної медицини

2019 > Июнь > 11

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

За декілька днів в Україні відзначатиметься День медичного працівника. Напередодні професійного свята народний депутат Володимир Бандуров зустрівся з колективом Василівської районної лікарні. Під час щирої та жвавої розмови депутат розповів про свою роботу і у Верховній Раді України, і у виборчому окрузі. Зокрема, зупинився на основних пунктах спільної з місцевою громадою програми соціального розвитку Василівського району і міста Василівки та пояснив суть проблем, які виникли з її реалізацією. Багато що вже виконано, але основні досягнення ще попереду. Спочатку треба повернути мир в Україну, наголосив депутат, забезпечити стабільність і отримати можливість покращувати соціально-економічну ситуацію у кожному місті та селі.

Перш за все, Володимир Бандуров привітав медиків з професійним святом.

–  Я переконаний, що немає в світі більш важливої професії, ніж професія медика, – зазначив депутат. – Ви повертаєте людям здоров’я і рятуєте життя. А для кожної людини немає нічого важливішого, ніж здоров’я, і не лише своє власне, а передусім – здоров’я дітей та батьків. Дякую вам за вашу працю, за вмілі руки, за щедрість душі! Щиро бажаю успіхів та професійного зростання!

Володимир Бандуров також вручив медикам подарунки до свята. А далі відбулося щире спілкування, під час якого кожен з присутніх мав можливість поділитися думками щодо розвитку системи охорони здоров’я, висловити побажання чи звернути увагу депутата на недоліки медичної реформи.

Володимир Бандуров розділяє критику професіоналів щодо недоліків реформи. Проблем багато, погодився депутат, але ж реформа знаходиться лише на старті, тож її можна і потрібно коригувати. Наприклад, неприпустимим є той факт, що нині зарплата лікаря і іншого медичного персоналу практично однакові. Кваліфікований хірург чи терапевт має набагато більше навантаження, несе більшу відповідальність за лікування пацієнтів, тож і винагорода за його працю повинна бути більшою.

Скориставшись нагодою, медики попросили депутата про допомогу. Районна влада знайшла можливість відправити їхніх дітей на відпочинок у літній табір. Ось тільки доправити їх до Кирилівки немає чим. Депутат пообіцяв вирішити цю проблему і надати комфортабельний автобус, який відвезе дітей медичних працівників на морський відпочинок.

У розмові медики торкнулися і проблем, які хвилюють всіх жителів Василівки: не ремонтовані дороги, недостатнє освітлення вулиць, а найголовніше – перебої у подачі води у літні місяці. На зустрічі була присутня мер Василівки Людмила Цибульняк, яка пояснила ситуацію. Розповіла про те, що вже вдалося зробити міській владі, і про плани на перспективу. Соціальна сфера покращиться, запевнила Людмила Михайлівна, але на все потрібен час. А Володимир Бандуров додав:

– Кожен соціальний об’єкт має отримати достатнє фінансування, інакше ні дорогу не збудуєш, ні будинок не відремонтуєш. Але країна зараз знаходиться у стані війни, тож держава вимушена була скоротити фінансування соціально-економічного розвитку і направити кошти на оборону. Ми всі добре розуміємо, що для повернення до реалізації наших з вами великих планів щодо покращення умов життя необхідна стабільність в країні. Повернемо мир – повернемо і стабільність!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *