Володимир Бандуров

Володимир Бандуров зустрівся з колективом медико-санітарної частини №1 міста Енергодара

2019 > Июнь > 12

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Продовжуючи працювати у Енергодарі, народний депутат Володимир Бандуров 12 червня відвідав медико-санітарну частину № 1, зустрівся з колективом і привітав медичних працівників з професійним святом. Оглянув всі відділення медичного закладу, поспілкувався з працівниками на їхніх робочих місцях та оцінив умови їхньої праці.

У більшості відділень умови надання медичних послуг знаходяться на вкрай низькому рівні. Як пожалілися депутату співробітники МСЧ, медичне обладнання, з яким вони вимушені працювати, давно застаріло і потребує негайної заміни на більш сучасне і ефективне, більшість приміщень потребують ремонту, немає й комп’ютерів, без яких у сучасному світі вже не обійтися.

Всі свої тривоги вони озвучили депутату і розраховують на його підтримку. Адже зовсім недавно вони й повірити не могли, що при МСЧ відкриється відділення гемодіалізу. Але завдяки наполегливості Володимира Бандурова і активних енергодарців це відділення з’явилося і тепер успішно працює. Тож спільними зусиллями, вірять медичні працівники, можна буде поборотися і за майбутнє усієї медико-санітарної частини.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *