Володимир Бандуров

Володимир Бандуров і надалі відстоюватиме у парламенті соціальні гарантії працівників ЗАЕС

2019 > Июнь > 12

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

12 червня у культурно-діловому центрі «Молодіжний» відбулася зустріч народного депутата Володимира Бандурова з колективом Запорізької атомної електростанції. Обговорили стан справ на ЗАЕС та перспективи подальшого розвитку як самої станції, так і енергетичної галузі у цілому. Депутат часто відвідує ЗАЕС, до того ж очолює парламентський підкомітет з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки, і проблеми атомників, у тому числі й соціальні, йому близькі і зрозумілі. Тож, окрім питань, пов’язаних з розвитком ядерної енергетики та безпечної роботи станції, обговорили й питання умов життя атомників, розмірів їхніх заробітків та перспектив на майбутнє.

Відпрацювавши важку та відповідальну зміну на станції, атомники мають право на повноцінний відпочинок, на належні побутові умови. Але часом вони позбавлені навіть елементарного. Вкрай неякісно працюють комунальні служби Енергодара, в місті часто-густо відключають світло, але головна проблема – відсутність власного житла.

Працівники станції подякували Володимиру Бандурову за прийняття Верховною Радою його закону 3131, згідно якого вони отримали право приватизувати службові квартири. За цим законом атомники отримають житло у багатоквартирному будинку, спорудження якого наближається до завершення. Проте, це вирішить житлову проблему лише частини співробітників ЗАЕС.

Атомні електростанції, в тому числі і Запорізька АЕС, виробляють 55% електроенергії в Україні, забезпечують стабільність промислового комплексу, тож працівники станції мають право на соціальні гарантії з боку держави, переконаний Володимир Бандуров.

– Мене дуже тривожить той факт, що вітчизняні АЕС втрачають свої високопрофесійні кадри, які через низькі зарплати і примарні перспективи на отримання власного житла звільняються і шукають роботу за кордоном. І ця тенденція зростає щороку, – наголосив депутат. – Шлях для вирішення цієї проблеми є лише один. Це – підвищення заробітних плат атомників. Причому не до рівня зарплат в інших вітчизняних галузях, а до європейського рівня. Ваша нелегка праця повинна бути забезпечена достойними соціальними стандартами.

Володимир Бандуров переконаний, що соціальні гарантії повинні стати першочерговими питаннями, які має вирішити Верховна Рада 9-го скликання. Він запевнив своїх співрозмовників, що відстоюватиме їхні інтереси, як робив це протягом останніх п’яти років. І надалі розроблятиме й подаватиме на розгляд парламенту закони, які забезпечать гідні умови життя та праці атомників.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *