Володимир Бандуров

Володимир Бандуров побував у Великій Знам’янці, де ведуться ремонтні роботи на центральній вулиці села

2019 > Июнь > 13

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Працюючи у Кам’янсько-Дніпровському районі, народний депутат Володимир Бандуров 13 червня побував у Великій Знам’янці, де проводиться ремонт дороги державного значення Кам’янка-Дніпровська – Каховка. Слід зазначити, що саме ця дорога пролягає через всю Велику Знам’янку, і на ній є безліч аварійно небезпечних ділянок, які вимагають невідкладного ремонту. Про цю проблему свого часу повідомляли Володимиру Бандурову жителі села під час зустрічей депутата з виборцями.

Дорога Кам’янка-Дніпровська – Каховка не ремонтувалася капітально вже багато років, лише час від часу на окремих ділянках проводився поточний ремонт. Але на сьогодні дорога вже вкрита такими ямами, що часткового ремонту вже недостатньо. До того ж, найгірший її стан – саме у Великій Знам’янці. Проблему вдалося вирішити завдяки Володимиру Бандурову, який добився виділення бюджетних коштів на ремонт дороги.

Наразі ремонтні бригади виконують картковий ремонт, тобто проходять ділянки, де асфальт перебуває у задовільному стані, а на аварійних – повністю зрізують весь шар і укладають новий. На сьогодні виробили вже півтори тисячі тонн асфальту. Таким чином вже відремонтовано десять проблемних ділянок, і ремонт продовжується.

Оглянувши стан відремонтованої дороги, Володимир Бандуров залишився задоволений її сьогоднішнім виглядом. Зовсім скоро центральна вулиця Великої Знам’янки не просто позбавиться ям, а й буде якісно відремонтована, стане прохідною для транспорту, і по ній можна буде рухатися цілком комфортно, не хвилюючись ні за власну безпеку, ні за долю свого автомобіля.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *