Володимир Бандуров

Володимир Бандуров привітав з професійним святом медичних працівників Кам’янсько-Дніпровського району

2019 > Июнь > 13

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Напередодні Дня медичного працівника у будинку культури Кам’янки-Дніпровської відбулися урочистості з цього приводу. Лікарів, фельдшерів, медсестер і всіх працівників системи охорони здоров’я, які працюють у медичних закладах Кам’янсько-Дніпровського району, поздоровив зі сцени будинку культури народний депутат Володимир Бандуров.

– Професія медика – найблагородніша серед всіх професій, – зазначив у своєму виступі депутат. – Ви рятуєте людське життя та здоров’я, до вас ставляться із вдячністю та повагою. Проте, ваша свята місія, яку ви обрали свідомо, за покликом серця, не є легкою дорогою. Ваша праця тяжка й відповідальна, і навіть ризикована, адже на терезах часом знаходиться життя людини. Все залежить від вашого рішення, і помилитися ви не маєте права. Дякую вам за вашу працю, за вмілі руки, за щедрість душі! Нехай ваш милосердний труд і безсонні ночі отримають, нарешті, достойну винагороду, а досвід, знання та вміння повертають пацієнтам найбільшу цінність – здоров’я.

У своєму виступі депутат торкнувся й теми, яка хвилює наразі всіх лікарів, – медичної реформи. Володимир Бандуров визнав, що реформа має багато недоліків. Проте, зазначив депутат, реформування вітчизняної системи охорони здоров’я лише розпочато, тож у цей процес можна і потрібно вносити корективи. Наприклад, неприпустимим є той факт, що нині зарплата лікаря і іншого медичного персоналу є практично однаковими. Лікар має набагато більше навантаження, несе більшу відповідальність за пацієнтів, тож і винагорода за його працю повинна бути більшою.

Володимир Бандуров зупинився також на темі оснащення закладів охорони здоров’я Кам’янсько-Дніпровського району сучасним медичним обладнанням, торкнувся проблеми ремонту сільських амбулаторій у своєму виборчому окрузі. Перш за все, зазначив депутат, необхідно повернути мир в Україну, і тоді частину державних коштів, які зараз вимушено спрямовуються на оборону, можна буде направити на медицину, освіту, на соціальну сферу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *