Володимир Бандуров

Жителі Кам’янсько-Дніпровського району чекають на відновлення роботи водного транспорту

2019 > Июнь > 13

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

13 червня народний депутат Володимир Бандуров працював у Кам’янсько-Дніпровському районі. Відвідав сільськогосподарське підприємство «Нібулон», оглянув термінали, які готуються до прийому нового врожаю та зустрівся з трудовим колективом підприємства. Депутат відзвітував про свою роботу перед працівниками «Нібулону», які проживають переважно у Кам’янці-Дніпровській і вже двічі обирали його своїм представником у Верховній Раді України. Діалог пройшов у відвертій та дружній атмосфері, оскільки жителі району добре знають, з якою відповідальністю Володимир Бандуров ставиться до своїх депутатських обов’язків, як активно підтримує всі ініціативи кам’янців щодо покращення умов їхнього життя.

– Капітальний ремонт району ми з вами розпочали ще у 2012 році, і за цей час багато чого встигли зробити, але для того, щоб наша спільна робота по розбудові соціальної сфери була більш масштабною, щоб ми могли й надалі втілювати в життя спільні плани, потрібне головне – повернення миру в Україну. Повернемо мир – повернеться і стабільність, – запевнив Володимир Бандуров.

Робота «Нібулону» напряму пов’язана з розвитком водного транспорту, який останнім часом значно скоротив і вантажні, і пасажирські перевезення. Посприяти відновленню транспорту на Дніпрі, поставити на законодавчому рівні питання відміни акцизів на паливо – з такими проханнями звернулися нібулонці до депутата. Згадали й про пасажирські перевезення, у відновленні яких зацікавлені всі жителі 79-го виборчого округу, які проживають поблизу Каховського водосховища. Адже діставатися водою до обласного центру і інших міст було б і зручно, і дешевше, ніж автобусом.

Всі пропозиції жителів Кам’янки-Дніпровської Володимир Бандуров поділяє і сприятиме їх втіленню в життя.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *