Володимир Бандуров

Володимир Бандуров обговорив з жителями Оріхова проблему реконструкції міського стадіону

2019 > Июнь > 14

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Працюючи цього тижня у своєму виборчому окрузі, народний депутат Володимир Бандуров зустрічається з місцевими громадами і звітує перед ними про роботу протягом останніх п’яти років. А виборці ставлять перед своїм депутатом чергові завдання, яких, констатує Володимир Бандуров, вистачить на наступні п’ять років. 14 червня депутат провів у Оріхівському районі. У Оріхові більше сотні жителів міста зустрічали його на міському стадіоні. Визначення саме стадіону місцем бесіди з депутатом було не випадковим. Оріхівці основним питанням для обговорення визначили реконструкцію стадіону.

Зустріч Володимира Бандурова з жителями Оріхова виявилася предметною, жвавою та емоційною. Люди прийшли на цю зустріч кожен зі своєю проблемою. Одних турбують часті перебої з водопостачанням. Інші піднімають питання очищення від бруду річки Конки. «Я в цій річці з дитинства купався, вода була чиста й прозора, – говорить літній чоловік. – А зараз зайти у воду неможливо! То що ж ми залишимо нашим дітям та онукам?» Батьків дітей, які відвідують спортивні секції у ДЮСШ, тривожать чутки про скорочення рівня зарплат тренерам, що автоматично призведе до скорочення самих секцій.

Але головне питання, з яким звернулися жителі Оріхова до Володимира Бандурова, – це реконструкція міського стадіону, на якому й проходила ця зустріч. Стадіон дійсно знаходиться у жалюгідному стані, і поточним ремонтом тут не обійтися. У планах активістів – практично побудувати новий стадіон з сучасним футбольним полем, біговими доріжками, зручними трибунами, з оснащеними усім необхідним роздягальнями.

– Ви всі добре знаєте, – зазначив депутат, – що я активно підтримую розвиток спорту у своєму окрузі. Чим можу, допомагаю і дитячим командам, і школам, і спортивним закладам. Я мрію про те, щоб наші діти приходили у спорт з шести-семи років, щоб у них були всі умови для тренування. Щоб через десять років наша національна футбольна збірна не просто брала участь у чемпіонатах, а й перемагала. І щоб у її складі були сьогоднішні наші маленькі спортсмени. Переконаний, що так воно й буде! Але кожна дорога починається з першого кроку. І сучасні стадіони у наших містах та селах – це й є перший крок.

Звичайно, такий масштабний проект потребує й значних коштів, значно більших, ніж може виділити місцевий бюджет. Тож у підсумку вирішили: спочатку міська влада Оріхова готує проект, а потім Володимир Бандуров добиватиметься виділення необхідної суми з держбюджету на будівництво стадіону.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *