Володимир Бандуров

Жителі села мають отримувати якісні медичні послуги, переконаний Володимир Бандуров

2019 > Июнь > 14

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

14 червня, напередодні Дня медичних працівників, народний депутат Володимир Бандуров відвідав сільські амбулаторії сімейної медицини Оріхівського району і привітав трудові колективи з професійним святом. Депутат побував у медичних закладах Оріхова, Малої Токмачки, Таврійського, Комишувахи та Преображенки. Всюди його зустрічали як давнього друга і надійного помічника, адже багатьом закладам охорони здоров’я Оріхівського району він не раз надавав допомогу з ремонтом та з придбанням медичного обладнання.

Вітаючи медиків з професійним святом, Володимир Бандуров наголосив:

– Ваша професія – найгуманніша серед всіх інших професій. Саме лікар позбавляє болю, повертає здоров’я, рятує життя. А медик на селі – це найавторитетніша людина, адже, окрім вас, ніхто не може надати допомогу людині у найкритичнішій ситуації. Я бажаю вам, щоб вам добре працювалося у затишних та зручних кабінетах, щоб хотілося йти на роботу, щоб гідною була зарплата і вдячними – пацієнти. Щоб у село приїжджали молоді спеціалісти і залишалися тут назавжди. Жителі села мають право отримувати медичні послуги не гірші, ніж у місті. Але для того, щоб це стало нормою, треба створити всі належні умови для кваліфікованих медичних кадрів. І це вже – завдання держави.

Звичайно, ще далеко не всі сільські медичні заклади Оріхівського району можуть похвалитися комфортними умовами і для лікарів, і для пацієнтів. Проте, один таки є – амбулаторія селища Комишуваха. За підтримки Володимира Бандурова, який допоміг об’єднаній громаді з виділенням з держбюджету коштів на ремонт, тут проводиться повна реконструкція приміщень.

Працівники амбулаторії, яку цього дня відвідав Володимир Бандуров, провели його приміщеннями третього поверху, ремонтні роботи якого щойно було завершено. На третьому поверсі розмістилися палати стаціонару, а ще – душова і кухня. До Комишуваської об’єднаної громади входять декілька навколишніх сіл, тож пацієнти амбулаторії після проходження лікування відтепер можуть залишитися тут на ніч. Рідко у якому селі знайдеш такі умови! А у планах громади – капітальний ремонт ще й четвертого поверху амбулаторії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *