Володимир Бандуров

Постачання газу жителям Дніпрорудного відновили завдяки Володимиру Бандурову

2019 > Июнь > 23

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Півтора місяці жителі дніпрорудненського багатоквартирного будинку за адресою вулиця Центральна, 21 були вимушені жити без побутового газу. Після аварії, яка сталася ще у травні і була досить швидко ліквідована, будинок відмовилися підключати до мережі газопостачання. На запитання доведених до відчаю людей відповідали, що начебто не укладена угода між комунальниками і мешканцями будинку, а отже газ підключати не можна. Як виявилося, можна! І це миттєво довів Володимир Бандуров. 

– Півтора місяці ми жили без газу, – говорить одна з мешканок будинку. – А у нас же у всіх сім’ї, треба готувати їжу, дітей годувати. Це був просто жах! Куди ми тільки не зверталися, і у мерію, і до постачальників газу… Всі нас вислуховували, навіть якісь поради давали, але ніхто так і не допоміг.

А допоміг народний депутат Володимир Бандуров. Після звернення, яке надійшло від людей, які вже не знали, до кого йти за допомогою, він зустрівся з представниками і міської влади, і газопостачальної компанії – і результату було досягнуто! Голубі вогники знову засвітилися на газових плитах, повернувся затишок у квартири. Господині радіють, але й обурення не приховують.

– Як же нас запевняли, що нічого зробити не можна! – говорять вони. – А виявляється, проблема вирішується усього за два дні! Дякуємо нашому депутату! Він єдиний поставився до нас з увагою, не відмахнувся і допоміг!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *