Володимир Бандуров

На Івана Купала в гості до жителів Оріхівського та Кам’янсько-Дніпровського районів завітали популярні українські співаки

2019 > Июль > 07

Рубрики Новости.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

До свята Івана Купала у виборчому окрузі Володимира Бандурова було приурочено низку святкових заходів, які пройшли за підтримки народного депутата.

Окрім традиційних народних гулянь та виступів творчих колективів, відбулися концерти улюблених українських співаків, яких запросив на святкування Володимир Бандуров.

На свято до Преображенської територіальної об’єднаної громади Оріхівського району завітала популярна співачка Ірина Білик, а у селі Водяному Кам’янсько-Дніпровського району виступив улюбленець публіки Павло Зібров.

Без перебільшення, весь Оріхівський район з’їхався минулого суботнього вечора до Преображенки. А для дітей свято розпочалося ще о 17 годині різноманітними іграми та конкурсами на дитячому майданчику. Потім відбувся концерт «На купала нічка мала» за участю кращих творчих колективів району. Та найбільше, звісно, чекали виходу на сцену Ірини Білик.

Співачка, як завжди, порадувала своїми популярними піснями вдячну публіку, яка кожен шлягер зустрічала бурхливими оплесками. Ірина також не шкодувала голосу, а після концерту подякувала глядачам за теплий прийом.

– Ви найкращі! Я завжди із задоволенням приїжджаю на зустрічі з вами, адже тут живуть щирі і добрі люди, – сказала вона зі сцени. І, звертаючись до Володимира Бандурова, висловила надію на те, що в країні нарешті відбудуться позитивні зміни: – Прошу вас, зробіть все для того, щоб ці милі люди, які зараз так радіють разом з нами, завжди були щасливими і жили краще!

Свято продовжувалося до пізнього вечора. Спочатку запальною дискотекою «У колі друзів», а потім – видовищним феєрверком, який також подарував Преображенській громаді Володимир Бандуров.

Піднесеним та святковим був настрій цього Купальського вечора і у жителів Водяного, які радісно зустрічали не менш іменитого гостя – улюбленця публіки Павла Зіброва. Співак ще до початку концерту охоче спілкувався зі своїми шанувальниками, фотографувався, жартував та роздавав автографи. А потім був грандіозний концерт.

Всі пісні з репертуару Зіброва глядачі добре знають і люблять, тож виступ співака пройшов з величезним тріумфом. Аплодували, не шкодуючи долонь, підспівували і підтанцьовували. Таку невимушену, дружню атмосферу на концерті не часто бачиш, відзначив співак після закінчення свого виступу. Павло Зібров підтримав рішення Володимира Бандурова йти в депутати. І, судячи з реакції глядачів, вони повністю поділяють думку співака.    

 

1 комментариев к “На Івана Купала в гості до жителів Оріхівського та Кам’янсько-Дніпровського районів завітали популярні українські співаки

    Билык ужасно пела.Лучше нее был ВИА Родина.Классные ребята.Я думаю меня поддержат многие.

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *