Володимир Бандуров

Співпраця Володимира Бандурова з ОТГ Оріхівського району має плідні результати

2019 > Июль > 07

Рубрики Новости.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

У народного депутата Володимира Бандурова склалися давні дружні стосунки з об’єднаними територіальними громадами Оріхівського району. Результатами плідної співпраці депутата з керівництвом громад стали відремонтовані дороги та водопроводи, відновлені школи й дитсадки, медичні заклади та заклади культури.

Реалізуючи спільні з громадами плани щодо покращення соціальної сфери на селі, Володимир Бандуров сприяє виділенню бюджетних коштів на проекти, часто буває на цих територіях та слідкує за дотриманням строків та якості ремонтних робіт. Свою програму з капітального ремонту округу депутат корегує у відповідності з запитами людей, які звертаються до нього із проханнями та пропозиціями. 6 липня Володимир Бандуров побував у Преображенській ОТГ та у селі Зарічному, що входить до Комишуваської об’єднаної громади. Під час спілкування з людьми довідався про їхні нагальні проблеми і взяв їх вирішення під свій особистий контроль.

Зустріч депутата з жителями Преображенки відбулася на вулиці Гагаріна, де саме проводиться ремонт дорожнього полотна. За сприяння Володимира Бандурова на ремонт цієї ділянки дороги із бюджету було виділено 15 млн. гривень. Жителі села подякували депутату за це і попросили допомогти з вирішенням ще однієї проблеми. Русло річки Конка, на березі якої розташована Преображенка, потребує негайного очищення, інакше вона може зовсім зникнути з ландшафту району.

– Це дійсно глобальна проблема, і вона потребує негайного вирішення, – погодився депутат з преображенцями. – Але її вирішення має бути комплексним. Не можна розчистити якусь одну ділянку річки, це не дасть бажаного результату. Потрібно провести роботу на всій протяжності русла, у масштабі всього Оріхівського району, і залучити для цього кошти екобюджету. У моїй передвиборчій програмі є окремий пункт загальнорайонної проблеми: розчистка русла річки Конка. Не маю ніяких сумнівів у тому, що Конку ми врятуємо і збережемо для наступних поколінь.

А у Зарічному Володимир Бандуров побував разом з головою Комишуваської селищної ради Юрієм Карапетяном, який від імені громади подякував депутату за сприяння у реалізації соціальних проектів.

Деякі проблеми, з якими звернулися жителі села до депутата, вже є у переліку проектів, які будуть реалізовані найближчим часом, підтвердив керівник громади. Зокрема, заплановано освітлення вулиць села, продовження автобусного маршруту Запоріжжя-Оріхів, який пройде через Зарічне. Буде вирішено і проблему водопостачання. Люди скаржаться на те, що оплачують воду за тарифом питної, а отримують технічну воду. Юрій Карапетян повідомив, що планується проведення водопровідної труби, у яку поступатиме питна вода від облводоканалу.

Звернули увагу депутата жителі Зарічного і на незадовільний стан доріг у селі. Попросили також допомоги у впорядкуванні сільського стадіону. У селі багато молоді, яка захоплюється футболом, а грати їм практично немає де. Володимир Бандуров повідомив про свою масштабну програму із забезпечення населених пунктів виборчого округу сучасними футбольними майданчиками і пообіцяв включити до неї і зарічненський стадіон.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *