Володимир Бандуров

У Кам’янці-Дніпровській відбувся футбольний матч за участі столичних зірок

2019 > Июль > 07

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

6 липня у Кам’янці-Дніпровській відбувся незвичайний футбольний матч. Місцева команда «Ветеран» приймала на своєму полі столичну команду «Маестро», до складу якої входять відомі вітчизняні співаки, актори театру та кіно, телеведучі.

Подивитися на це видовищне змагання зібралися шанувальники футболу із усього Кам’янсько-Дніпровського району. У футбольному святі взяв участь народний депутат Володимир Бандуров, який входить до складу Виконкому Футбольної федерації України і є почесним президентом благодійного фонду «Розвиток футболу України».

Депутат привітав всіх присутніх на матчі, побажав командам-учасницям успішної та видовищної гри. А поспілкувавшись з жителями Кам’янки-Дніпровської, які прийшли подивитися гру та повболівати за своїх, зазначив:

– Сьогоднішнє свято свідчить про те, що серед вас є багато людей, які люблять спорт. Ви заслуговуєте, щоб у вашому місті з’явився новий сучасний стадіон. Ми з вами переконуватимемо міську владу розробити проект будівництва стадіону, на якому буде приємно та комфортно займатися спортом. І куди не соромно буде запросити гостей пограти у футбол.

Матч дійсно виявився видовищним, команди віддавали боротьбі за м’яч всі сили і продемонстрували неабияку майстерність. З рахунком 3:2 перемогу здобула команда столичних «зірок». Але й ветерани не засмутилися, адже можливість вийти на поле у такому знаковому матчі для них і честь, і велика вдача.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *