Володимир Бандуров

Велика Білозерка аплодувала переможцю «Х-фактора»

2019 > Июль > 08

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

До свята Івана Купала жителі Великої Білозерки отримали від народного депутата Володимира Бандурова по-справжньому безцінний подарунок – радість та насолоду, яку викликають талановиті люди. На запрошення депутата до Великої Білозерки  приїхав відомий столичний футбольний клуб «Маестро», який взяв участь у футбольному святі на місцевому стадіоні. А увечері гравці «Маестро» виступили у більш звичній для себе ролі, адже вони, перш за все, артисти – співаки, актори театру і кіно та відомі телеведучі. Артистичний колектив подарував глядачам незабутній концерт.

Команду «Маестро» приймали улюбленці футбольних вболівальників Великої Білозерки – місцева команда «Колос». Матч виявився напрочуд видовищним, обидві команди показали високий клас гри, і кожна була за крок до перемоги. Але на останніх хвилинах матчу перемогу все-таки здобули гості з рахунком 3:2. По закінченні гри до футболістів звернувся Володимир Бандуров і подякував їм за півтори години драйву, який вони подарували глядачам.

– Дякую обом командам за свято справжнього футболу, яке ви всім нам подарували! – сказав депутат. – Це була дуже видовищна гра, глядачі на трибунах раділи кожному із п’яти забитих м’ячів і отримали від матчу справжнє задоволення. І навіть не важливо, хто переміг. Переміг футбол – гра справжніх чоловіків!

А увечері вся Велика Білозерка зібралася на концерт «Маестро». Кожен концертний номер був взірцем майстерності, кожен актор, який виходив на сцену, отримав свою порцію оплесків від вдячної публіки. А найбільше емоцій зібрав один з кращих вітчизняних співаків, переможець конкурсів «Х-фактор» та «Співак року» – Олександр Кривошапко. Його неймовірний голос примусив завмерти величезний натовп, а потім – вибухнути шаленими оплесками.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *