Володимир Бандуров

Жителі Великої Білозерки не залишаться без банкомату – запевнив Володимир Бандуров

2019 > Июль > 08

Рубрики Новости.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

7 липня народний депутат Володимир Бандуров провів декілька зустрічей з жителями Великої Білозерки. Відзвітував про роботу у Верховній Раді і пояснив свою позицію відносно непростої ситуації, яка склалася в країні, і шляхів виходу з кризи.

Люди на цих зустрічах піднімали питання, які їх наразі найбільше турбують. Коли в Україну повернуться мир та стабільність? Чи збережеться мораторій на продаж землі? Чи відбудуться позитивні зрушення в країні?

Володимир Бандуров, який прийняв рішення взяти участь у парламентських виборах по одномандатному округу № 79, має чітку позицію відносно цих доленосних питань.

– Головне для нас сьогодні – це встановлення миру, – зазначив депутат. – У політичної партії «Опозиційна платформа – За Життя», яка підтримала мою кандидатуру на виборах, є чітка програма повернення стабільності в країну. Лише коли буде мир, можна розраховувати на підйом економіки, наповнення бюджету, на підвищення стандартів вашого життя. Я впевнений в тому, що разом ми досягнемо цієї мети.

Великобілозерський район – це, перш за все, сільське господарство, і тому питання ринку землі є для людей найбільш важливим. Саме на цю тему було найбільше запитань до депутата.

– Я йду на вибори з усвідомленням того, що маю і надалі відстоювати ваші інтереси у парламенті, – пояснив Володимир Бандуров. – Доки в Україні не наступить стабільність, знімати мораторій на продаж землі не можна. У вас, у власників землі, та у фермерів, які її обробляють, немає достатніх коштів, щоб купувати землю. А це означає, що в разі зняття мораторію землю дуже швидко і за безцінь скуплять великі фінансово-промислові групи та олігархи. Ми цього не маємо допустити ні в якому разі! Володіти землею повинні ті, хто на ній працює. Це моя принципова позиція, і я буду наполегливо відстоювати її у парламенті.

Багатьох жителів Великої Білозерки хвилює питання закриття єдиного у селі банкомату, який належить «ПриватБанку». Володимир Бандуров запевнив їх у тому, що банкомат залишатиметься доти, доки не вирішиться питання з його охороною.

– Люди не повинні витрачати час і гроші на дорогу до Енергодару, – переконаний депутат. – Я провів переговори з керівництвом банку, і вони пообіцяли не закривати банкомат, доки не знайдуть вихід із ситуації, який буде всіх влаштовувати, і перш за все – клієнтів «ПриватБанку».

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *