Володимир Бандуров

Ціну на газ для населення реально зменшити удвічі, переконаний Володимир Бандуров

2019 > Июль > 09

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Народний депутат Володимир Бандуров 8 липня зустрівся з трудовим колективом Енергодарського заводу нестандартного обладнання та трубопроводів, який вже протягом 35 років забезпечує вітчизняну енергетику необхідною продукцією. Це підприємство тісно пов’язане з атомною галуззю, і його безперебійна робота залежить від стану справ у ядерній енергетиці. Тож у Володимира Бандурова, який очолює підкомітет з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки Верховної Ради України, було багато тем для обговорення з трудовим колективом заводу.

Перш за все, робітників заводу НСОіТ, як і всіх жителів Енергодара, хвилює питання низьких заробітних плат, і взагалі зниження рівня життя простих людей. Володимир Бандуров, говорячи про реальні шляхи підвищення заробітних плат працівникам вітчизняних промислових підприємств та зниження тарифів на комунальні послуги для населення, навів приклад формування ціни на газ, який зараз використовується і у промисловості, і у побуті. І довів, що її реально знизити вдвічі.

– Ціна тисячі кубометрів газу для населення на сьогодні становить понад вісім тисяч гривень. Але вона може і має бути знижена до рівня 3800-4000 гривень, – наголосив депутат. –  Це цілком реальна ціна, яку необхідно встановити для населення. Ми зараз маємо 19 мільярдів кубів газу власного видобутку, а споживаємо – лише 18 мільярдів кубів. Собівартість вітчизняного газу – 3 тисячі гривень за тисячу кубів, і з урахуванням затрат на його транспортування до споживача вона не перевищуватиме 4 тисячі гривень. Таким чином, цілком реально знизити тарифи і на опалення, і на гарячу воду. Саме таку ціну на газ ми й будемо відстоювати! І це лише один напрямок подальшої роботи, яку ми плануємо виконувати у наступній Верховній Раді для захисту інтересів наших людей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *