Володимир Бандуров

Володимир Бандуров: «Тільки Юрій Бойко має чіткий план виведення країни з кризи і повернення територій»

2019 > Июль > 10

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Народний депутат України Володимир Бандуров переконаний, що наступним прем’єр-міністром повинен стати Юрій Бойко. Про це він заявив в ефірі політичного ток-шоу «Пульс» на телеканалі «112 Україна» у вівторок, 9 липня.

– Країні необхідна ефективна Верховна Рада й коаліція, яка об’єднається на основі чітких програм, а не лозунгів, яка працюватиме для держави і для людей, – зазначив депутат. –

На чолі уряду має стати сильний професіонал, який поведе країну вперед. Найбільш ефективним прем’єром може стати Юрій Анатолійович Бойко, який зможе повернути Україні і Крим, і Донбас.

Володимир Бандуров підкреслив у своєму виступі, що єдиний спосіб «зшити» країну – це кардинально поліпшити якість життя громадян:

– У нас є лише один шлях – потужно просуватися вперед. Нас не задовольнить зростання ВВП на два-три відсотки, зростання має бути на рівні шести, а краще – десяти відсотків. Тільки за таких умов ми зможемо забезпечити виплату більш високих зарплат, дати пенсіонерам гідну пенсію, створити належні умови для молоді, щоб вона не виїжджала працювати за кордон. Тільки переконливими позитивними зрушеннями в соціально-економічному секторі ми зможемо привернути до себе жителів Криму й Донбасу. Це першочергові завдання, які мають вирішувати і законодавча, і виконавча гілки влади.

Зазначимо, згідно з результатами останнього опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, 12,8% українців хочуть бачити Юрія Бойка в кріслі прем’єр-міністра. На другому місці – Юлія Тимошенко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *