Володимир Бандуров

Володимир Бандуров взяв участь у молебні, що відбувся у василівському храмі Святих апостолів Петра і Павла

2019 > Июль > 12

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

12 липня Православна Церква відзначає День Святих апостолів Петра та Павла. У цей день Володимир Бандуров взяв участь у молебні та хресній ході у Петро-Павловському храмі у Василівці. З прихожанами цього храму депутата пов’язує давня дружба та плідна співпраця з розбудови православ’я. Завдяки його допомозі у 2014 році було збудовано новий церковний притвор. Також храм отримав у подарунок від Володимира Бандурова дзвони, які мають свою багату історію.

Після служби депутат звернувся до прихожан василівського храму:

– Життя й служіння апостолів Петра та Павла є для всіх нас взірцем віри та безмежної любові і до Ісуса, і до людей. Святі апостоли проповідували Слово Боже і вчили жити у вірі, у смиренні й радості. Ця істина дуже проста, але в той же час і важка для наслідування, адже зовсім не просто жити у злагоді зі світом і миритися з його недосконалістю. Проте, ми повинні жити чесно, ділитися з близькими добром, вірою і добрими вчинками. Тільки так ми досягнемо благодаті. Бажаю кожному з вас миру і в душі, і навколо вас, щастя, здоров’я та добробуту! Милості Божої вам та вашим родинам!

Також по закінченню церковної служби Володимир Бандуров вручив Подяку протоієрею Валерію Галущенку, настоятелю Петро-Павловського храму, за вагомий внесок у духовний розвиток громади та з нагоди 40-річчя. Депутат побажав настоятелю подальших успіхів у благородній справі становлення духовності в регіоні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *