Володимир Бандуров

Жителі Дніпрорудного погоджуються з думкою Володимира Бандурова щодо проведення місцевих виборів

2019 > Июль > 12

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

12 липня народний депутат Володимир Бандуров зустрівся з жителями Дніпрорудного і обговорив з ними можливі шляхи розв’язання проблем, які хвилюють людей у першу чергу. Як розповіли депутату жителі міста гірників, влада на чолі з мером Юрієм Коробовим вкрай занедбала інфраструктуру Дніпрорудного, практично не реагує на звернення громадян і не поспішає вирішувати першочергові соціальні проблеми. Місто часто на багато годин залишається без електроенергії, питна вода постачається низької якості, та й подають її з перебоями, підвали багатоквартирних будинків ще з зими стоять затоплені. А з того часу, як комунальні послуги з благословення мера почала надавати приватна компанія «Місто для людей» з її високими тарифами та низькою якістю обслуговування, ситуація ще більше погіршилася. Тож на увагу депутата до проблем міста і на підтримку їхньої принципової позиції щодо врегулювання ситуації у соціальній сфері дніпрорудненці дуже розраховують. 

Володимир Бандуров з такими проблемами зустрівся не вперше. З наріканнями на бездіяльність міської влади до нього вже зверталися жителі Оріхова та Енергодара. Доповнюючи свою передвиборчу програму у відповідності з колективними зверненнями виборців, депутат вносить до неї додаткові пункти щодо покращення інфраструктури міст та сіл свого округу.

Першочергові заходи, які належить здійснити у Дніпрорудному, – це і ремонт житлового фонду, і реконструкція аварійного колектора, і сприяння утворенню ОСББ, і наведення ладу у питанні прибирання вулиць та дворів, і вивезення сміття за чітко встановленим графіком, і ремонт об’єктів соціальної сфери. Але радикальні позитивні зміни можна буде провести лише тоді, коли в країні відновиться мир та стабільність, запрацює економіка, наповниться бюджет – і з’явиться можливість для реалізації соціальних проектів.

Проте для поліпшення ситуації дещо можна зробити вже зараз. Там, де місцева влада піклується про людей не на словах, а на ділі, стан справ не доходить до такої критичної межі. Депутат висловив думку щодо необхідності кардинальної зміни влади на місцях, у тому числі і в Дніпрорудному. Владу, бездіяльність якої обурює людей, потрібно негайно міняти, переконаний Володимир Бандуров. Вирішенням ситуації він вважає якнайшвидше проведення місцевих виборів, і виборів мерів у тому числі. Цю думку поділяє більшість жителів Дніпрорудного, які взяли участь у зустрічах з депутатом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *