Володимир Бандуров

Василівка гаряче зустрічала свою улюблену співачку Злату Огневич

2019 > Июль > 13

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Увечері 12 липня, після довгого трудового дня, Центральна площа Василівки перетворилася на величезну глядацьку залу. На запрошення народного депутата Володимира Бандурова до Василівки завітала з концертною програмою відома українська співачка Злата Огневич, яка подарувала василівцям справжнє свято.

Навкруги величезної сцени зібралася, мабуть, вся Василівка. Глядачі із вдячністю зустрічали кожен концертний номер, гаряче аплодували, дружно підспівували улюбленим хітам співачки і навіть танцювали під запальні мелодії її пісень. Музичне дійство прикрасили численні повітряні кульки з побажаннями миру та добра, які василівцям вручали члени команди Володимира Бандурова.

На площі увесь вечір панувала святкова атмосфера, люди радісно посміхалися, спілкувалися зі своїм депутатом, і навіть повсякденні турботи відступили на якийсь час. Свято на те й свято, щоб відпочивати після трудового дня!

Глядачі дякували Володимиру Бандурову за цей чудовий вечір і дружно скандували «Бандуров! Бандуров!». Таким чином василівці висловили йому свою підтримку на майбутніх виборах. І це є цілком логічним, адже депутат за час своєї каденції зробив багато для розбудови і Василівки, і усього Василівського району. Навіть відновлена площа, на якій проходив концерт, – це показовий результат співпраці громади міста та народного депутата.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *