Володимир Бандуров

У владу повинні прийти справжні професіонали, переконаний Володимир Бандуров

2019 > Июль > 13

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Чим більше депутатів від партії «Опозиційна платформа – За життя!» пройдуть у парламент, чим потужнішою буде фракція, тим більше з’явиться шансів сісти за стіл переговорів з Президентом Володимиром Зеленським і призначити на посаду прем’єр міністра досвідченого та професійного управлінця – Юрія Бойка. У цьому твердо переконаний Володимир Бандуров, який 13 липня провів зустрічі з мешканцями Василівського району – Степногірська та сіл Малі Щербаки і П’ятихатки.

– Новообрана Верховна Рада має об’єднатися на основі не лозунгів та партійних прапорів, а на основі чітких програм, – зазначив депутат. – Володимир Зеленський задекларував досягнення миру, розвиток економіки та підвищення рівня життя українців. У нашій програмі також чітко записано і встановлення миру та стабільності в країні, і економічне зростання, і зниження тарифів, і гідне життя людей. На чолі уряду має стати сильний професіонал, який поведе країну вперед. Найбільш ефективним прем’єром, на моє тверде переконання, може стати Юрій Бойко. Ми з Юрієм Анатолійовичем були в одній команді, коли працювали в уряді, і маємо достатній досвід управлінської роботи, щоб реалізувати нашу спільну програму досягнення миру, виведення країни з кризи та відновлення економіки. Без цих обов’язкових кроків просто неможливо буде рухатися далі! Тільки таким чином ми зможемо підвищувати рівень зарплат та пенсій, щоб ви не виживали, а жили у достатку, щоб пенсіонери отримували пенсії на рівні середньої заробітної плати. І це є цілком реальним, якщо у законодавчу та виконавчу владу прийдуть справжні професіонали.

Як зазвичай, сільські жителі розповіли депутату про свої проблеми: вкрай погані дороги, особливо ті, що ведуть до П’ятихаток та Малих Щербаків, відсутність автобусного сполучення з Василівкою та Оріховом. А у Степногірську попросили про підтримку у питанні відкриття у селищі відділення поліції та банківського відділення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *