Володимир Бандуров

Створення сучасної інфраструктури у селах – одне з пріоритетних завдань, які має намір вирішити Володимир Бандуров

2019 > Июль > 14

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Народний депутат Володимир Бандуров 14 липня відвідав села Приморське та Балки Василівського району і обговорив з місцевими громадами основні пункти своєї виборчої програми, направлені на відродження українського села, на оновлення інфраструктури та створення нових робочих місць. Протягом семи років своєї депутатської каденції Володимир Бандуров особливу увагу приділяв відновленню соціальних об’єктів у населених пунктах свого виборчого округу. Завдяки реалізації соціальних програм депутата та його активному сприянню виділенню коштів з держбюджету на соціально-економічний розвиток територій ремонтувалися школи та дитячі садочки у містах та селах, відновлювалися сільські амбулаторії та заклади культури, ремонтувалися дороги та прокладалися водопроводи. Продовжуватиме депутат свою роботу по капітальному ремонту округу і після парламентських виборів.

– Моя основна мета, з якою я йду на вибори, – це відродити наші села, – пояснив Володимир Бандуров свою позицію під час зустрічей з жителями Приморського та Балок. – Ми з вами вже маємо значні досягнення, проте основна робота у нас ще попереду. Перш за все, потрібно повернути мир в країну, залучити інвестиції у економіку, і створити таким чином передумови для реалізації соціальних програм. Запрацює економіка – з’являться кошти і на нові дороги, і на будівництво та ремонт соціальних об’єктів. Ми маємо створити належні умови перш за все для молоді, яку не можна зупинити від пошуків роботи за кордоном одними закликами і проханнями. Необхідно дати їм можливість працювати тут, у рідному селі. Я переконаний, що молоді спеціалісти не поневірятимуться по заробітках на чужині, якщо отримуватимуть вдома гідну зарплату і матимуть достойні умови для повноцінного життя, якщо бачитимуть перспективи для своїх дітей.

Торкнувся депутат і теми зниження ціни на газ для населення і відродження газифікації села. Газифікація сільської місцевості у Запорізькій області відбувалася найбільш швидкими темпами до 2012 року, коли Юрій Бойко очолював міністерство палива і енергетики України, а Володимир Бандуров був заступником міністра економічного розвитку. На сьогодні цей процес практично зупинився, і навіть у газифікованих селах люди вимушені повертатися до пічного опалення. Причина полягає у завищеній ціні природного газу для населення.

Спілкуючись з виборцями, Володимир Бандуров пояснив, що відновити справедливу ціну на газ і газифікувати села цілком реально. Більше того, у спільній програмі, яку реалізовуватимуть Володимир Бандуров та Юрій Бойко, ці пункти є пріоритетними. Тільки за умови створення сучасної інфраструктури можна відродити наші села, говорить депутат. І це – пріоритетні завдання, над вирішенням яких він працюватиме у новому парламенті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *