Володимир Бандуров

Жителі Енергодару провели протестний мітинг і висловили недовіру міській владі

2019 > Июль > 17

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Жителі Енергодара 17 липня провели мітинг, на якому висунули вимогу щодо негайного відсторонення від надання їм комунальних послуг компанією «Місто для людей». Під зверненням до міської влади з вимогою розірвати контракт з цією компанією поставили підписи понад 4000 енергодарців. Цю категоричну позицію громади Енергодара підтримав народний депутат Володимир Бандуров, до якого постійно надходять скарги від жителів міста енергетиків на критичну ситуацію з наданням комунальних послуг. Після завершення мітингу група громадських активістів прийшла до міської адміністрації, щоб передати свої вимоги особисто меру Енергодара Павлу Музиці. Проте, міський голова від зустрічі з людьми відмовився.

У своєму зверненні до міського голови енергодарці вимагають також ввести до виконкому міської ради представників громади, оскільки діючому складу виконкому громада не довіряє. Наступна вимога – створення наглядової ради за участі представників основних підприємств міста, експертів та громадських активістів, які, по-перше, мають перевірити обґрунтованість тарифів, а по-друге – здійснюватимуть контроль за діяльністю комунальних підприємств. Ще одна вимога – відправити у відставку директора підприємства «Тепловодоканал», провести аудит діяльності компанії і в разі виявлення порушень притягнути до відповідальності її керівництво.

Саме ці вимоги містяться у письмовому зверненні громади Енергодара до мера Павла Музики. Проте, вручити його міському голові не вдалося – він чи то заховався від людей, чи то завчасно покинув мерію.

Але енергодарці, обурені такою зухвалою поведінкою чиновника, основний обов’язок якого полягає саме у створенні в місті належних умов для нормального життя, налаштовані діяти ще більш рішуче. «Якщо влада відмовляється виконувати свої прямі обов’язки, навіщо нам така влада?» – задають люди риторичне запитання.

Наступним кроком буде збір підписів під вимогою відсторонення Павла Музики від виконання обов’язків міського голови. І не просто відсторонення, а з обов’язковим звітом мера перед громадою про свою діяльність. Люди мають право знати, на що були витрачені кошти міського бюджету, куди пішли платежі за комунальні послуги, якщо в місті панує розруха та безлад, та чиї інтереси відстоював мер, якщо явно не інтереси людей.

Володимир Бандуров, який на запрошення енергодарців взяв участь у цих подіях, зазначив:

– Я цілком поділяю ваше обурення і вважаю вимоги до влади абсолютно справедливими. Переконаний у тому, що громада, яка не довіряє місцевій владі, має право її переобрати і призначити керувати містом таких людей, які працюватимуть в інтересах Енергодара, в інтересах його жителів. Відразу після початку роботи нового парламенту я маю намір піднімати питання щодо проведення дочасних виборів місцевої влади. Чекати ще цілий рік ми не маємо права, ваші інтереси мають бути захищені!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *