Володимир Бандуров

Сучасне футбольне поле у Енергодарі має з’явитися вже у вересні

2019 > Июль > 17

Рубрики Работа в округе.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Народний депутат Володимир Бандуров тримає на своєму особистому контролі питання будівництва на базі енергодарської школи № 5 футбольного майданчика зі штучним покриттям. Кошти на його будівництво були виділені з бюджету за сприяння депутата. Минулого місяця міська влада Енергодара під тиском громадськості врешті-решт провела тендер на виконання робіт. 17 липня Володимир Бандуров організував зустріч тренерів дитячої футбольної команди «Темп» та батьків юних футболістів з виконавцем будівельних робіт.

Основним питанням, яке поставили тренери команди перед забудовником, було питання якості запропонованого ним штучного покриття китайського виробництва. Тренери за підтримки батьків наполягають на тому, щоб для майданчика було використано покриття європейського зразка – воно не лише більш якісне, а й більш надійне і слугуватиме протягом більш довгого періоду експлуатації.

Представник компанії, яка виграла тендер, погодився з цією пропозицією, лише зазначив, що необхідно буде внести зміни до проекту, що може позначитися на строках здачі об’єкту в експлуатацію. Тим не менш, компанія обіцяє, що футбольний майданчик буде готовий вже у вересні. Володимир Бандуров має намір особисто стежити за процесом, щоб всі передбачені параметри якості будівництва та його строків були витримані.

Нагадаємо, що футбольний майданчик зі штучним покриттям у Енергодарі є одним з пунктів ініційованої Володимиром Бандуровим програми щодо створення належних умов для розвитку футболу у містах та селах виборчого округу депутата.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *