Володимир Бандуров

Звернення Володимира Бандурова до виборців

2019 > Июль > 23

Рубрики Без рубрики.
Постоянный адрес записи.

This post is also available in: Украинский

Шановні земляки!

Відбулися позачергові парламентські вибори.

Я вдячний за підтримку кожному з вас. Мене та мою команду підтримали майже 20 тисяч жителів округу. Це колосальна довіра. Дякую вам!

Протягом семи років ми працювали разом на покращення соціальної сфери наших сіл та міст, розробляли та втілювали в життя наші спільні проекти. Дякую місцевим громадам за плідну співпрацю, направлену на покращення життя людей.

«Опозиційну платформу – За Життя» підтримало більше 25% виборців нашого округу. Це говорить про надію кожного з нас на позитивні перетворення, на якнайшвидше досягнення миру та успішний розвиток країни, на бажання розвитку та стабільності. І ця політична сила може принести ці довгоочікувані зміни в наше життя.

Підведення остаточних підсумків виборів ще не завершилося, проте, за попередніми результатами, перемогу у 79-му одномандатному виборчому окрузі отримує кандидат від партії «Слуга народу». Маю надію, що команда Володимира Зеленського виправдає вашу довіру і в Україні відбудуться благотворні зміни.

Щиро бажаю моїм землякам, жителям Оріхівського, Василівського, Кам’янсько-Дніпровського, Великобілозерського районів, Дніпрорудного та Енергодару отримати те, у що вони щиро вірять і чого чекають: мир і сімейний достаток, гідну пенсію і зарплату, справедливі тарифи і впевненість у завтрашньому дні.

Сподіваюся, що всі добрі починання, ініційовані нашою командою, всі наші соціальні проекти будуть продовжені командою Зе. Саме цього чекають люди. Не можна їх розчарувати!

Наша співпраця не закінчується. Маю на меті ще багато планів, які необхідно втілити в життя на благо жителів Запорізької області. Бажаю всім вам, дорогі мої земляки, миру, щастя, успіхів та добробуту!

Володимир Бандуров, народний депутат України

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *