Володимир Бандуров

Біографія

БАНДУРОВ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Володимир Володимирович Бандуров народився 6 травня 1973 року у селі Пологи Пологівського району Запорізької області. Після закінчення школи зі срібною медаллю вступив до Дніпропетровського державного університету. У 1996 році закінчив університет з відзнакою за спеціальністю «Правознавство», отримавши кваліфікацію юриста. У віці 33 років захистив кандидатську дисертацію з економіки.

Трудову діяльність Володимир Володимирович розпочав у державній енергопостачальній компанії «Запоріжжяобленерго», де у 1996-1997 роках працював юрисконсультом, начальником централізованого юридичного відділу. З 1997 по 2000 рік на посаді генерального директора керував запорізьким ТОВ «Вест-Компані». У 2001 році обійняв посаду заступника генерального директора ТОВ «Сігма Плюс».

З 2004 року працював у Києві – директором з економіки ТОВ «Європейська фінансова група».

У 2006 році був обраний до Наглядової ради ПАТ «Укрексімбанк» на посаду заступника голови. У 2010 році був призначений першим заступником міністра економіки України. У 2011 році у зв’язку з адміністративною реформою і перейменуванням Міністерства був призначений заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України.

28 жовтня 2012 р. Владимир Володимирович Бандуров був обраний народним депутатом України VII скликання по мажоритарному виборчому округу №79 (Запорізька область).

26 жовтня 2014 р. Владимир Бандуров був обраний народним депутатом України VIII скликання по мажоритарному виборчому округу №79 (Запорізька область).

У Верховній Раді України VIII скликання увійшов до депутатської групи «Воля народу».

Є членом Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу.

Володимир Бандуров очолює депутатську групу з міжпарламентських зв’язків з Австрією, а також є членом депутатських груп зі зв’язків з Німеччиною, Ізраїлем, Китаєм, Латвією, Литвою, Норвегією, Польщею, США, Францією і Швейцарією.

Штрихи до портрету. Займається спортом, багато читає. Має досвід журналістської діяльності (очолював редакцію «Нової газети»). Основні цінності – духовні і сімейні. Консервативний. В людях цінує відповідальність та порядність.

Нагороджен:

  • Орден Української Православної Церкви Святого благовірного Київського князя Ярослава Мудрого.
  • Орден Української Православної Церкви Рівноапостольного Князя Володимира
  • Орден Української Православної Церкви Святителя Миколая Чудотворця
  • Орден Української Православної Церкви преподобного Іллі Муромця II ступеня
  • Медаль “Покров Пресвятої Богородиці” 2-го ступеню
  • Медаль Бердянської єпархії Святих новомучеників і сповідників Бердянських 1 ступеня
  • Грамота Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом»